Opłata za korzystanie z wychowania przedszkolnego

1. Należność za korzystanie z wychowania przedszkolnego:

a) godziny bezpłatne – nauczanie, wychowanie i opieka w wymiarze 5 godzin dziennie,

b) godziny płatne – 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę powyżej godzin o których mowa w podpunkcie a) tj. godzin bezpłatnych (nauczanie, wychowanie i opieka bezpłatne w wymiarze 5 godzin dziennie),

c) zwolnienie z opłat dla dzieci urodzonych w 2016 roku i starszych.

2. Miesiąc rozliczeniowy trwa od pierwszego do ostatniego dnia roboczego miesiąca.

3. Termin płatności upływa 14 dnia miesiąca następującego po zakończeniu miesiąca, w którym dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego.

4. Dyrektor przedszkola, w drodze czynności materialno-technicznych, dokonuje stosownego obliczenia miesięcznej należności za korzystanie przez dziecko z wychowania przedszkolnego.

5. Informację dot. naliczenia rodzic może uzyskać u intendenta/wychowawcy po zakończeniu miesiąca.

6. Wpłat za wyżywienie należy dokonywać przelewem na konto Miejskiego Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka: CITY HANDLOWY – numer konta: 33 1030 1104 0000 0000 9310 0000

W tytule wpłaty należy podać: imię i nazwisko dziecka; nazwę grupy, do której dziecko uczęszcza; miesiąc, za który dokonywana jest opłata.