Opłata za korzystanie z wyżywienia

1. Rodzic/opiekun prawny dokonuje opłaty za korzystanie z posiłków do 14 dnia miesiąca, w którym dziecko będzie korzystało z posiłków w przedszkolu.
  2. Kwota wpłaty stanowi iloczyn liczby dni roboczych w danym miesiącu i dziennej opłaty za wyżywienie (10,00 zł).
  3. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu dzienna stawka żywieniowa podlega zwrotowi.
  4. W przypadku, gdy za dany miesiąc rodzicowi/opiekunowi prawnemu przysługuje częściowy zwrot opłaty za korzystanie z posiłków, o kwotę zwrotu pomniejsza się opłatę na kolejny miesiąc. Po zakończeniu danego roku szkolnego ewentualna nadpłata zostanie zwrócona na rachunek bankowy wskazany przez rodzica/opiekuna prawnego.
  5. Dyrektor przedszkola, w drodze czynności materialno - technicznych, dokonuje stosownego obliczenia miesięcznej należności wynikającej z liczby dni, w których dziecko korzystało w danym miesiącu z posiłków.
  6. Przedszkole przekazuje informację o należności za korzystanie z posiłków w danym miesiącu niezwłocznie po zakończeniu miesiąca, na adres e-mail podany przez rodzica.
  7. Wpłaty za wyżywienie należy dokonywać przelewem na konto Miejskiego Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka w tytule wpłaty podając: imię i nazwisko dziecka; nazwę grupy, do której dziecko uczęszcza; miesiąc, za który dokonywana jest opłata.

CITY HANDLOWY – numer konta: 06 1030 1104 0000 0000 9310 0001

Informujemy, że nasze przedszkole ma zawartą umowę z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Częstochowie na finansowanie posiłków w ramach wieloletniego programu wspierania finansowego gmin w zakresie dożywiania. Bliższych informacji udziela Dyrektor Przedszkola.