Pomóżmy Agatce Razem !!!

Agatka nie mogła się doczekać, aż rozpocznie naukę w szkole i pójdzie do pierwszej klasy. Niestety, nie było jej dane iść nawet na rozpoczęcie roku szkolnego. Zamiast tego znalazła się na oddziale onkologii... Diagnoza:  Nowotwór złośliwy mózgu - medulloblastoma IV stopnia. Trwa walka o jej życie i zdrowie! Leczenie Agatki mozliwe jest w szpitalu w Stanach Zjednoczonych, ale jest bardzo kosztowne. Potrzebna jest zawrotna kwota ponad 8 MILIONÓW ZŁOTYCH. Rodzice nie są w stanie  zebrać tak ogromnej kwoty sami, dlatego potrzebujemy Waszej pomocy, żeby uratować Agatkę!!! Nasze przedszkole włącza się dlatego w akcję pod hasłem:

8 MILIONÓW DOBRYCH ŻYCZEŃ DLA AGATKI!!!

Co możecie zrobić już dziś?

1. Kupcie lub zróbcie własnoręcznie kartkę świąteczną i napiszcie od serca kilka DOBRYCH ŻYCZEŃ DLA AGATKI!!! Kartkę można wrzucić do pudełka znajdującego się w naszym przedszkolu. Akcja trwa  tylko do 20 grudnia 2021 r., dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej napisz kilka ciepłych słów, DOBRYCH ŻYCZEŃ DLA AGATKI. Wszystkie Wasze kartki  z 8 MILIONAMI DOBRYCH ŻYCZEŃ chcemy przekazać Rodzicom Agatki jeszcze przed świętami.

2.  Weź udział w Świątecznej Przedszkoliadzie Charytatywnej, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Agatki Kuberskiej organizowanej przez Firmę Kosmos, która prowadzi u nas zajęcia sportowe dla dzieci.

Przedszkoliada odbędzie się w Akademickim Centrum Sportu przy ul. Zbierskiego 6 od godz. 16:00-19:00. Wraz z nowymi obostrzeniami musimy przeprowadzić zapisy rodziców oraz dzieci, którzy chcieliby uczestniczyć, ponieważ liczba osób jest ograniczona. Dla uczestników czeka wiele atrakcji, na pewno nikt nie będzie się nudził.

Zapisy na wydarzenie są prowadzone w formie elektronicznej i w bardzo łatwy sposób. Wystarczy napisać maila pod adres walecznaagatka@gmail.com  i w treści maila zamieścić swoje dane oraz osób, wezmą udział (imię i nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu).

Bardzo pomocna będzie również informacja o statusie zaszczepienia. Pamiętajmy, że do ograniczeń (w tym przypadku 100 osób łącznie z Instruktorami, Studentami, Wykładowcami itd.) nie wliczają się osoby zaszczepione. W liczeniu limitu osób bardzo pomocną informacją będzie również oświadczenie dotyczące szczepienia. Każda obecność się liczy, dlatego bądźmy w tych kwestiach szczerzy.